Bez kategorii
18 września 2021

Jak podnieść szkielet czyli co zrobić, jeśli posadowimy dom zbyt nisko?

Pomiędzy trawą / ziemią a najniższym drewnem powinno być minimum 20 cm. Czasami zdarza się, że postawimy za niski fundament. Co wtedy? Ano lejemy beton naokoło (taki jakby wieniec), kotwimy go do starego fundamentu, w środek wkładamy styropian i na wierzch znowu płytę betonową. Nie zapominamy o nowych kotwach.

Ale co zrobić, jeśli jest już szkielet? Stoi cały dom (na razie tylko patyki i poszycie z płyty, ale jednak cała bryła), a ziemia jest zbyt blisko drewna? Trzeba go podnieść i podmurować ściany!

Na zdjęciach pokazujemy jak zrobił to jeden z inwestorów. Brawa dla https://www.facebook.com/photo/?fbid=4307017999333342&set=pcb.1516545638709664

Dom posadowiony zbyt nisko
Jak podnieść dom?

Dom na optymalnej wysokości – po podniesieniu
Komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Aby zostawić komentarz wypełnij wszystkie pola.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Inez Co. Domy Kanadyjskie. Uwaga! Wszystkie komentarze są moderowane.